Hizmetlerimiz

Böcek İlaçlama

Özel veya ticari bütün yaşam alanlarında hem ilaçlama hem de dezenfeksiyon işlemlerini yürütüyoruz. Yaşam alanlarınızı işgal eden ve sağlığınızı olumsuz etkileyen her türlü hayvan, haşere ve böcekleri hayatınızdan çıkarıyoruz.Detaylar için tıklayın. »

Ev Böcek İlaçlama

Ev içi böcek ilaçlamalarımızda müşterilerimizin belirlediği gün ve saate sadık kalınarak, alanında uzman kadromuz belirtilen adrese ulaşılır.Detaylar için tıklayın. »

Apartman İlaçlaması

Tüm dairelerin katılım göstermesi bir çok fayda sağlamaktadır.Detaylar için tıklayın. »

Karınca İlaçlaması

Karıncalar ile ilgili sorunlar bitmek bilmiyor mu? Bu makaledeki bilgiler bu canlıları tanımak ve onlardan kaçınmak için size iyi bir doküman olacak.Detaylar için tıklayın. »

Mutfak İlaçlaması

Mutfak ilaçlaması, ev ilaçlaması denilince her haşere ilaçlama firmasının en önem verdiği yaşam ve kullanım alanıdır.Detaylar için tıklayın. »

Otel İlaçlaması

Otel, Motel, Hotel, Tatil köyü gibi müşteriye konaklama hizmeti veren işletmeler, konaklamanın yanı sıra konfor, temizlik, iyi yetişmiş personel ve eğlence temin etmek üzere de titiz davranmak durumundadırlar.Detaylar için tıklayınız. »

Kalorifer Böceği İlaçlaması

Kalorifer böceğinin gelişini engellemekten ilaçlanmasına kadar tüm yönleri ile kalorifer böceği mücadelesi…Detaylar için tıklayınız. »

Restaurant ve Cafe İlaçlaması

Restaurant ve Cafe ilaçlama, aylık periyodik kontroller eşliğinde yapılan işletmenin müşterilerine karşı istenmeyen görüntülere imkan vermemek adına yaptırdığı mevcut haşere sorununu çözmek ve yoksada olmaması adına önlem almak için ve tarım bakanlığının zorunlu tuttuğu bir haşere kontrol uygulamalarıdır.Detaylar için tıklayın. »

Atık İlaçlaması

Atık alanlarında böcek kontrolü çok zorlu bir mücadeledir. Ancak planlama, doğru yönetim ve mücadele programları böceklerden kaynaklanan pek çok zararı en aza indirgeyecektir.Detaylar için tıklayınız. »

Bahçe - Peyzaj İlaçlaması

Normal şartlarda senede 2 kere, bölgesel olarak haşere popülasyonunun olduğu ve önemli peyzaj çalışmalarının yapıldığı etap ve sitelerin aylık periyodik dış alan bahçe ilaçlaması yaptırması, hem mevcut bitki ve çiçeklerin yaprak biti, mantar, çim kurdu vb. gibi zararlılardan kurtulmasına, hem de evimizin önü ya da çevresi olan bahçelerimizdeki kene, pire, fare, yılan, akrep, çiyan, salyangoz, kulağakaçan, kırkayak, hamamböceği, gümüş böceği vb. gibi evimize girip konaklamaya can atan zararlıların henüz dışarıdayken imhası açısından çok önemlidir.Detaylar için tıklayınız. »

İşyeri İlaçlaması

İşyeri böcek ilaçlaması, ev içi böcek uygulamalarından farklı olarak daha kapsamlı ve çeşitli olmasıdır. Çünkü işyerinin tipine göre buradaki zararlı türleri farklılıklar göstermektedir. Her işyeri kendi sektörüne göre zararlılar ile mücadele etmektedir. Bir fırın için en büyük sorun fare iken bir tekstil atölyesi için bu problem güve olabilir.Detaylar için tıklayın. »

Dış Alan İlaçlaması

Açık alan ilaçlaması, içinde çok sayıda ufak insektisit damlalarının üretilmesine ve bir hava hacmi ile belirli bir süre içinde dağıtılmasına dayanır. Bu damlalar, hedeflenen haşere üzerinde etki yaptığı zaman öldürücü dozda insektisit yaymaktadır.Detaylar için tıklayınız. »

Fare İlaçlaması

İnsan nüfusunun hızlı artışı doğal yaşam alanlarının tahrip edilmesine ve birçok türün yok olma sürecinin başlamasına neden olmuştur. Fareden oluşan zararlı etkilerin, izlenebilmesi, sayısal olarak ifadesi çok nadir olarak başarılmakta, çoğu zaman da zararın telafisi için geç kalınmaktadır.Detaylar için tıklayınız. »

Pire İlaçlaması

Yetişkin pireler, bir konukçudan kan çeken parazitlerdir. Larvalar, organik artıklar, özellikle de yetişkin pireler, sindirilmemiş kan içeren dışkılar üzerine beslenirler. Pireler genellikle köpekler, kediler, tavşanlar, sincaplar, sıçanlar, fareler ve diğer evcilleştirilmiş veya vahşi hayvanlar gibi kıllı hayvanlar üzerinde beslenmeyi tercih eder. Pirelerin uzun mesafelere atlama yeteneğine sahip olmasına rağmen kanatları yoktur.Detaylar için tıklayın. »

Uyuz Böceği İlaçlaması

İsmini ne kadar kötü görünse de herkes uyuz olabilir. Bu hastalık insanları her yaştan, ırktan ve gelir seviyesi fark etmeden vuruyor. Çok temiz olan insanlar da bu gözle gözükmeyen 8 bacaklı akarlara maruz kalabilir.Detaylar için tıklayın. »