Blog

Ev Böcek İlaçlaması

h1

Ev içi böcek ilaçlamalarımızda müşterilerimizin belirlediği gün ve saate sadık kalınarak, alanında uzman kadromuz belirtilen adrese ulaşılır.

Ev içi genel bir keşif yapılır. Soruna neden olan böcek, haşere veya diğer zararlının tipi, türü belirlenmeye çalışılır. Öncelikle mutfak dolapları sonra da evin genelinde haşere aktivitesi aranır ve popülasyonu ölçülür. Haşere, böcek veya diğer zararlıların neden olduğu durum ortaya konduktan sonra bu zararlıya uygun pestisit, jel seçilir. Uygulama yapılır. Banyo ve mutfak tesisat girişleri özellikle haşere sorununu tetikleyecek çatlak ve yarıklarda, bu uygulama sırasında tespit edilip müşteriye bilgi verilir. Böcek, haşere veya fare ilaçlaması öncesinde yada sonrasında ev içinde hiç bir hazırlık yapmak gerekmez. Kullanılan böcek, haşere ve fare ilaçları WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı ruhsatlı kokusuz ve leke bırakmayan ilaçlardır. Özellikle böcek ilaçları, trake solunum yapan yani böcekleri hedef alan ilaçlardır. Bu sebeple akciğer solunumu yapan insan için sağlığa olumsuz bir etkisi yoktur. Bu sebeple evi terk etmek yada mutfak araç gereçlerinin yerini değiştirmek zorunda kalınmaz.

Comment (1)

  • Zeynep Topkarcı cevap

    Merhaba, evde önceleri sadece mutfakta gördüğümüz, ancak son zamanlarda koridor ve banyoda da görülen yavru boyutunda hamam böcekleri var; mutfağa kendimiz ilaç yaptık, tablet koyduk ama ne çare,
    Kedimiz var evde bizimle yaşıyor 6 aylık, o nedenle genel ilaçlama yapamadık
    Sizin ilaçlarınız kediye zarar verir mi?

    9 Ağustos 2018 , 00:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir