Karınca İlaçlama

Karınca İlaçlamayı Profesyonellere Bırakın

Havaların çok erken ısınması nedeniyle, doğayla birlikte uyuyan canlılar da uyanmaya başladılar. Bu canlılardan biri de karıncalardır. Çalışkanlıklarıyla bilinen bu canlılar, aynı zamanda insan yaşam alanları için büyük sıkıntılar oluşturuyorlar. Karınca problemi yaşamak istemiyorsanız, karınca ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Böcek ilaçlama firması olarak yaşam alanlarınızı tehdit eden karıncalar için karınca ilaçlama hizmeti veriyoruz. Organik ve sağlığa zararlı olmayan karınca ilaçlama ile evlerinize karınca problemi oluşmasını önlüyoruz.

Niçin Karınca İlaçlama Yapmalısınız?

Ev, ofis veya işletmenizin herhangi bir bölgesinde birkaç karınca görmeniz, aslında yüz binlerce karıncanın da habercisidir. Çünkü karıncalar koloni halinde yaşayan canlılardır. Üzerlerinde taşıdıkları mikroplar, virüsler ve bakteriler onlara zarar vermese de dolaştıkları ortamlarda diğer canlılara yani sizlere zarar verebiliyorlar.

Her türlü gıda ve eşyanın üzerinde gezdikleri için, mikropları aktarabiliyorlar. Bu nedenle karıncaların gezindikleri ortamlardan hijyenden bahsedemiyoruz. Tifüs, verem, dizanteri, veba ve şarbon gibi hastalıkları bulaştıkları araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bu hastalıklarla birlikte “ev süngeri” adı verilen mantar hastalığını da yayıyorlar.

Karınca İlaçlama Hizmeti

Yaşam alanınızda karınca istilası ve problemi yaşamak istemiyorsanız bir telefonla karınca ilaçlama firmamızı arayabilirsiniz. Belirttiğiniz gün ve saatte karınca ilaçlama ekibimiz adresinizde oluyor. Özel olarak eğitimden geçirilmiş ve son derece uzman karınca ilaçlama ekibimiz, öncelikle karıncaların yuvalarını tek tek tespit ediyor.

İlaçlama öncesinde ilk olarak istila eden türü tespit ediyoruz. Çünkü karınca türlerinin beslenme alışkanlıkları, yuvalanma ve diğer davranışları birbirlerinden farklılık gösteriyor. Türü tespit ettikten uygun dozda formüle ettiğimiz ilacı bine geneline uyguluyoruz. Bölgesel uygulamalarla karınca problemini ortadan kaldırmak zordur.

Karıncaların ve ortamın özelliğine göre jel, likit veya toz insektisitleri kullanıyoruz. Kullandığımız ilaçlar çevreye ve diğer canlılara karşı zararlı ve tehlikeli değildir. Sağlık Bakanlığı onaylı, kokusuz ve organik ilaçlar direk temas edilmediği müddetçe hiçbir tehlikesi bulunmuyor. İlaçlama yapıldıktan beş dakika sonra ilaçlanan alanı kullanabilirsiniz.

Karınca İlaçlama Hizmetini Nasıl Alabilirsiniz?

20 yılın verdiği bilgi birikimi, deneyimle böcek ve karınca ilaçlama alanında İstanbul ve çevresine hizmet veriyoruz. www.bocekilemucadele.com web adresimizden veya 0541 917 6651 numaralı çağrı hattımızı arayarak karınca ilaçlama hakkında her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Uzman ve profesyonel karınca ilaçlama ekibimizle karınca problemini ortadan kaldırıp, daha sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz.