Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlamayla Sağlıklı Yaşam Alanları

İnsanların en rahatsız olduğu durumlardan biri de yaşam alanlarında haşere ve böceklerin dolaşmasıdır. Bu haşereler, aynı zamanda insan sağlığını da tehdit etmekte olup, bu gibi durumlardan acilen kurtulmak için profesyonel yardım alınmalıdır. İlaçlama ve dezenfekte sektöründe yılların verdiği deneyimle,  böcek ilaçlama konusunda hizmet veriyoruz.

Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz Nelerdir?

Özel veya ticari bütün yaşam alanlarında hem ilaçlama hem de dezenfeksiyon işlemlerini yürütüyoruz. Yaşam alanlarınızı işgal eden ve sağlığınızı olumsuz etkileyen her türlü hayvan, haşere ve böcekleri hayatınızdan çıkarıyoruz.

Evinizi İşgal Eden Böcekler Nelerdir?

İnsanları en çok rahatsız edenler hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, tahtakurusu, gümüş böceği, örümcektir. Bunlardan ayrı olarak da evin durumuna göre karınca ve fare de dadanabiliyor. Önlem alınmadığı zaman bu haşereler çok çabuk üreyip, yaşam alanlarınızı yaşanmaz hale getirebiliyorlar.

Sağlığa Zararsız İlaçlama Hizmetimiz

Sanılanın aksine ilaçlamada ve dezenfeksiyonda kullandığımız ilaçlar, son derece zararsızdır. Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermiyorlar. Kullanılan ilaçlar WHO (Dünya Sağlık Örgütü) onaylıdır. Kokusuz ve leke çıkarmayan özelliktedirler.

Bu ilaçlar trake solunum yapan haşereler için özel olarak üretiliyorlar. İnsanlar akciğer solunumu yaptıkları için insan üzerinde olumsuz etkileri yoktur. Bu nedenle evinizde herhangi bir hazırlık, önlem gibi çalışmalara girmenize gerek yoktur.

Ev ve otel,hastane, restaurant gibi yerler dışında fabrika ve sanayi kuruluşlarında da ilaçlama yapıyoruz. Geniş kapsamlı alanlarda buharlı ilaçlama yöntemini uyguluyoruz. Son derece profesyonellik ve uzmanlık isteyen bu uygulamayı başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Daha önceki ilaçlamalarda direnç kazanmış her türlü haşereyi buharlı ilaçlama yöntemiyle sanayi alanlarından söküp atıyoruz.

Bir Randevuyla Haşerelerden Kurtulun

Sizin için en uygun bir zaman diliminde ilaçlama ekibimiz evinize geliyor. Öncelikli olarak hangi alanın ilaçlanmasını istiyorsanız, o alanda keşif yapıyoruz. Genellikle haşereler mutfakları ve banyoları çok severler. Bu nedenle ilk keşifler bu bölgelerde yapılıyor. Görülen haşerelerin özelliğine göre jeller hazırlanarak, ilaçlamayı yapıyoruz.

Bazı durumlarda, sizin bildirmenize rağmen, böcekler keşif sırasında ortaya çıkmayabiliyorlar. Bu durumda haşere resimleri gösterilerek, hangisini gördüğünüzü tespit edebiliyoruz. Ona göre doğru ilaçlamayı yapıyoruz.

Bir Telefonla Hizmetimize Ulaşabilirsiniz

Firmamız 7/24 kesintisiz hizmet sunuyor. Günün istediğiniz saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlaçlama, dezenfeksiyon ve haşereler hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz. www.bocekilemucadele.com internet adresimizden veya 0541 917 66 51 numaralı çağrı hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.