Apartman İlaçlama

Apartmanınızı Haşerelere Karşı İlaçlayın

Apartmanlar ortak yaşam alanlarıdır. Ailenizin, komşularınızın sağlığı ve hijyeni açısından her türlü temizlik ve haşere önlemini almanız önemlidir. Birçok hastalığın taşıyıcısı olan, fare, sıçan, hamam böceği, tahtakurusu gibi hayvanlar sağlığınızı tehdit eden unsurlardır. Bu sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız apartman ilaçlama yaptırabilirsiniz.

İlaçlama konusu, son derece uzmanlık isteyen bir alandır. Bu nedenle yetki belgesi olmayan, kimsayal ilaç kullanan ve tecrübesi olmayan kişi veya kurumlara apartman ilaçlaması yaptırmayın. Sağlık Bakanlığı onaylı, yetki belgeli sektörün uzman ve profesyonel ekibimiz apartman ilaçlaması ile haşere problemi yaşamanızı önlüyor.

Apartmanınızı Neden İlaçlamalısınız?

Apartmanların, sitelerin çatıları, bodrumları, asansör, merdiven ve havalandırma boşlukları gibi yerler haşerelerin en çok yerleştikleri yerlerdir. Fırsat bulduklarında, evlere dadanabiliyorlar.

Ortak yaşam alanlarının sorunlarından biri de haşerelerin bütün dairelere taşınabileceğidir. Besin bulduklarında yerleşip, çabuk üreyerek, yaşam alanlarını tehdit edebiliyorlar. Erken tedbir alıp apartman ilaçlaması yapılmadığı takdirde başa çıkılamaz hal alıyorlar.

Fare, hamamböceği, çıyan, tahtakurusu gibi hayvanlar insan sağlığını da son derece tehdit ettiği için apartman ilaçlaması büyük önem taşıyor. Ortak yaşam alanlarınızı düzenli olarak ilaçlattırdığınızda sağlıklı bir ortama kavuşuyorsunuz.

Apartman İlaçlaması Nasıl Yapılıyor?

Alanında uzman ve profesyonel apartman ilaçlama ekibimiz belirttiğiniz gün ve saatte adresinizde oluyorlar. Binada görülen haşere ve kemirgenler için gözlem ve tetkikler yapıyoruz. Her böcek ve haşere için ayrı ilaç söz konusu olduğu için türleri belirlememiz, ilaçlamanın etkili olması bakımından önemlidir.

İlaçlama öncesi ortamınızda bir hazırlık yapmanıza ve ilaçlama sonrası ortamınızdan çıkmanız gerekmiyor. Çok kısa sürede, zamanınızı çalmadan, kokusuz apartman ilaçlama yapıyoruz. Ortamı terk etmeden ve saatlerce havalandırmaya gerek duymadan, 5 dakika sonra evinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

İlaçlamada kullandığımız ilaçlar T.C. Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Gıda Tarım Örgütü (FAO) tarafından ruhsatlı, insan ve çevre sağlığına zararsızdır. Kullandığımız alanlarda leke ve koku yapmıyorlar. Kullandığımız canlılar üzerinde son derece etkili ve ani öldürücüdür.

Apartman İlaçlama Hizmetini Nasıl Alabilirsiniz?

Her türlü bilgi, danışma ve hizmet için www.bocekilemucadele.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz 0541 917 6651 çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaz sıcaklarının bastırdığı şu günlerde apartmanınızda ve dairenizde haşere sorunu yaşamak istemiyorsanız apartman ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.