Ev Böcek İlaçlama

Profesyonel Ev Böcek İlaçlaması

Ev ilaçlama, evde Yaz aylarına doğru sıkça görülebilen çeşitli böcek ve haşerelerin yok edilmesi adına yapılmaktadır. Böceklerin en sevdiği mevsimler arasında bulunan Bahar ve Yaz ayları, onların ev içinde görünmesini ve yavrulayarak çoğalmasını sağlamaktadır. Genellikle banyo, mutfak gibi nemli bölgelerde görülse de, evin her odasında hatta yatağınızda bile gezinebilirler. Ev böcek ilaçlama hizmeti sayesinde bu zararlı canlıları evinizden uzaklaştırabilir, çeşitli hastalıkların ve mikropların yayılmasını engelleyebilirsiniz.

Ev İlaçlama Deneyim Gerektirir

Kişilerin pek çoğu internette gördüğü çeşitli ürünler ile tek başına ev böcek ilaçlama işlemi yapmayı denemektedir. Ne yazık ki bu denemeler sadece ortalıkta görünen böceğin ölmesine yardımcı olur. Böcekler saklanmayı seven canlılar olduğundan dolayı, üzerlerine uygulanacak ilaçların doğru şekilde seçilmesi gerekmektedir. Profesyonel olarak 20 yıldır ev ilaçlama yapan firmamız, evinizde bulunan canlıların doğru tespitini yaparak buna uygun ilaç çeşidi kullanmaktadır.

Evinizde yapılan tespit çalışması sonrasında, böcek ve haşerelere neden olan etkenler tespit edilerek, bu yönde çalışma planlaması yapılmaktadır. Ev böcek ilaçlama işleminde canlıların türüne uygun olarak jel ve pestisit tercihi yapılır. Kullanılan tüm ilaçlar WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı ve leke bırakmayan ürünlerden oluşmaktadır. Ev böcek ilaçlama işlemi sırasında veya işlem sonrasında evden uzaklaşmanız gerekmez. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan ilaçlar sayesinde, düzeninizi bozmadan ev ilaçlama işleminizi yaptırabilirsiniz.

En İyi Böcek İlaçlama Şirketi

20 yıldır hız kesmeden devam ettiğimiz ev böcek ilaçlama hizmetlerimiz, alanında deneyimli ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Evinizde sizleri rahatsız eden ve her geçen gün üremeye devam eden böcek ve haşerelerden kurtulmak için, firmamızı tercih edebilirsiniz. Doğru tespit, doğru ilaç kullanımı ve doğru işlem sonucunda evinizde bulunan böcek ve türevi canlılardan kurtulabilirsiniz. Ev ilaçlama işlemi öncesinde telefon ile randevu alarak, ilaçlama yapılmasını istediğiniz gün ve saati belirleyebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Firması Tavsiyesi

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda, bizleri tercih eden kişiler evlerinde bulunan zararlı canlılardan kurtulmaktadır. Ev ilaçlama işleminiz için telefon üzerinden alacağınız randevu sonrasında, belirlenen gün ve saatte gelerek işlemi gerçekleştiriyoruz. İşlem esnasında kullanılan ilaçların insan sağlığına zararı olmadığından dolayı, işlem esnasında evden çıkmanıza gerek kalmıyor. Bunun yanı sıra ev ilaçlama işlemi öncesi ve sonrasında, evinizde haşere oluşumunu tetikleyen etkenler sizlere bildirilerek yeni oluşumların da önüne geçilmektedir.